Készült: 2019.07.20.06:13:40 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Hoppál Péter (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/11531 Akar-e még építeni a Tubesre a Kormány katonai lokátort? Dr. Hoppál Péter (Fidesz) 2009.12.14
A/11158 Kiszakad az ejtőernyő? - Megállítható-e a foglalkoztatott fogyatékosok drámai létszámcsökkenése? Dr. Hoppál Péter (Fidesz) 2009.11.09
I/10964 Ez az út vezet a munkához, avagy hogyan lehet politikai ejtőernyősöket fogalkoztatni? Dr. Hoppál Péter (Fidesz) 2009.10.20
T/10011 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről szóló 2008. évi CII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP) 2009.06.17
T/9961 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről szóló 2008. évi CII. törvény módosításáról Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP), Koszorús László (Fidesz) 2009.06.11
I/9943 Milyen embertípust akarnak faragni a fedél nélkül maradó és a végletekig megsarcolt emberekből? Dr. Hoppál Péter (Fidesz) 2009.06.10