Készült: 2019.07.19.02:43:13 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Pesti Imre (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
9065/34 Az egyes egészségügyi tárgyú törvények módosításáról Dr. Pesti Imre (Fidesz) 2012.11.26
9065/15 Az egyes egészségügyi tárgyú törvények módosításáról Dr. Pesti Imre (Fidesz) 2012.11.19
6930/6 A Magyarország 2012. évi központi költségvetéséről szóló 2011. évi CLXXXVIII. törvény módosításáról Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Horváth László (Fidesz), Dr. Pesti Imre (Fidesz) 2012.05.23
4365/476 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Riz Levente (Fidesz), Dr. Pesti Imre (Fidesz) 2011.11.02
4365/461 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Dr. Pesti Imre (Fidesz), Riz Levente (Fidesz) 2011.11.02