Készült: 2019.07.23.19:23:01 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Horváth László (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/3487 Trójai falovak a privatizációban - hogyan játszuk át az üveggyöngyön szerzett állami vagyont külföldi kézre? Horváth László (Fidesz) 2000.11.27
H/2294 A Budapest Sportcsarnok újjáépítésének támogatásáról Horváth László (Fidesz) 2000.02.24
A/526 A Postabank az adófizetők pénzén bérelt irodát az MSZP-től? Horváth László (Fidesz) 1998.11.30
K/425 Mi a helyzet az Európai Közösség országaiban a kábítószer- fogyasztókkal szembeni büntetőjogi fellépés területén? Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Horváth László (Fidesz) 1998.11.16