Készült: 2019.07.16.21:34:05 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Tuzson Bence (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6244/3 Az egyes polgári és büntető ügyekben eljáró bíróságok illetékességéről Tuzson Bence (Fidesz) 2015.09.21
5984/5 Üzenet az Európai Unió vezetőinek Tuzson Bence (Fidesz) 2015.09.15
135/6 Egyes törvényeknek a Magyarország minisztériumainak felsorolásáról szóló törvénnyel összefüggő módosításáról Tuzson Bence (Fidesz) 2014.05.26