Készült: 2019.07.16.21:41:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Gyopáros Alpár (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12720/2 Egyes szociális és gyermekvédelmi tárgyú törvények módosításáról Dr. Simon Miklós (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2016.11.09
10092/3 Az állami projektértékelői jogviszonyról, valamint egyes kapcsolódó törvények módosításáról Gyopáros Alpár (Fidesz) 2016.04.14
10092/2 Az állami projektértékelői jogviszonyról, valamint egyes kapcsolódó törvények módosításáról Gyopáros Alpár (Fidesz) 2016.04.14
9446/3 Gróf Széchenyi István születésének 225. évfordulójáról való megemlékezésről Gyopáros Alpár (Fidesz) 2016.03.17
8673/2 Magyarország Kormánya és a Globális Zöld Növekedési Intézet között kötendő, a Globális Zöld Növekedési Intézet kiváltságait és mentességeit részletező jogállási megállapodás kihirdetéséről Gyopáros Alpár (Fidesz) 2016.02.18