Készült: 2019.07.22.15:08:16 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Gelencsér Attila (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12909/4 A területfejlesztésről és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Bányai Gábor (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Magyar Anna (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Seszták Oszkár (KDNP), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Tiffán Zsolt (Fidesz), Törő Gábor (Fidesz) 2013.11.13
6959/6 Egyes önkormányzati tárgyú törvények módosításáról Gelencsér Attila (Fidesz) 2012.09.11
5006/38 Az országgyűlési képviselők választásáról Lázár János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2011.12.20
5005/62 Magyarország Alaptörvényének Átmeneti Rendelkezései Lázár János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Kósa Lajos (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) 2011.12.27
4864/671 A helyi önkormányzatokról Gelencsér Attila (Fidesz) 2011.12.06
4864/602 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/543 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.11.24
4864/540 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/520 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
3486/5 A kulturális örökség védelméről szóló 2001. évi LXIV. törvény módosításáról Móring József Attila (KDNP), Gelencsér Attila (Fidesz) 2011.07.11
1498/366 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Gelencsér Attila (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) 2010.11.18