Készült: 2019.07.19.19:22:54 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.27.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Külügyi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Interparlamentaris Unio 1994.07.15. 1998.06.17.