Készült: 2019.07.24.05:21:06 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Fenyvesi Zoltán (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5244 A lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény módosításához kapcsolódóan egyes törvények módosításáról Hende Csaba (Fidesz), Barcza Attila (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Völner Pál (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.03.14.: Herczeg Tamás (Fidesz)
2019.03.19.: Bányai Gábor (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Simon Miklós (Fidesz), Fenyvesi Zoltán (Fidesz)
2019.03.19.: Pánczél Károly (Fidesz), Ovádi Péter (Fidesz)
2019.03.19.: Bóna Zoltán (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.28.: Szászfalvi László (KDNP)
2019.03.12
A/5022 Minek kell még kiderülnie, hogy végre befejezze a hazudozást Gyurcsány Ferenc és felesége? Fenyvesi Zoltán (Fidesz) 2019.03.04
I/4853 Mikor fizeti vissza a Jobbik a tisztességtelenül felvett milliókat? Fenyvesi Zoltán (Fidesz) 2019.02.27
A/4768 Családi vállalkozás Fenyvesi Zoltán (Fidesz) 2019.02.25
A/3449 Hogyan segítjük az ajkai kórházat? Fenyvesi Zoltán (Fidesz) 2018.11.12