Készült: 2019.07.23.19:16:11 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5244 A lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény módosításához kapcsolódóan egyes törvények módosításáról Hende Csaba (Fidesz), Barcza Attila (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Völner Pál (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.03.14.: Herczeg Tamás (Fidesz)
2019.03.19.: Bányai Gábor (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Simon Miklós (Fidesz), Fenyvesi Zoltán (Fidesz)
2019.03.19.: Pánczél Károly (Fidesz), Ovádi Péter (Fidesz)
2019.03.19.: Bóna Zoltán (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.28.: Szászfalvi László (KDNP)
2019.03.12
H/3355 A 2019. év II. Rákóczi Ferenc-emlékévvé nyilvánításáról Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz)
2018.11.08.: Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2018.11.09.: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)
2018.11.09.: Koncz Ferenc (Fidesz)
2018.11.21.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2018.11.06
A/2608 Elveheti-e Brüsszel a határvédelem jogát? Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2018.10.15