Készült: 2019.07.19.23:50:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Kerényi János (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13092/7 A Jászkun önmegváltás emléknapjáról Dr. Szabó Tamás (Fidesz), Pócs János (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Fejér Andor (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Sági István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Balla György (Fidesz), Tóth Gábor (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gulyás Dénes (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Pánczél Károly (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Szemereyné Pataki Klaudia (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Kapus Krisztián (Fidesz), Lezsák Sándor (Fidesz), Lukács László (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz), Kovács Ernő (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Vincze László (Fidesz), Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) 2014.01.30
9238/16 A hegyközségekről Font Sándor (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz) 2012.11.27
1498/12 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Kerényi János (Fidesz) 2010.11.18
1498/11 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Kerényi János (Fidesz) 2010.11.18
1498/10 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Kerényi János (Fidesz) 2010.11.18
580/24 A közbiztonság javítása érdekében szükséges egyes törvénymódosításokról Dr. Kerényi János (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 2010.07.21
580/4 A közbiztonság javítása érdekében szükséges egyes törvénymódosításokról Dr. Kerényi János (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 2010.07.05
579/7 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Kerényi János (Fidesz) 2010.07.06
579/6 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Kerényi János (Fidesz) 2010.07.06