Készült: 2019.07.24.03:33:59 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Rogán Antal (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/13629 A rezsicsökkentéssel és a fogyasztóvédelemmel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Németh Szilárd István (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2014.02.02
H/13626 Ajánlás a Nemzeti Emlékezet Bizottsága tagjának személyére (Ötvös István) Bányai Gábor (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Fejér Andor (Fidesz), Balla György (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz), Dióssi Csaba (Fidesz), Wittner Mária (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Herman István Ervin (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Pintér László (Fidesz), Szabó Csaba (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Zsigó Róbert (Fidesz), Pálffy István (KDNP), Sebestyén László (Fidesz), Dr. Szabó Tamás (Fidesz), Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz), B Nagy László (Fidesz), Magyar Anna (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz), Gajda Róbert (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Örvendi László (Fidesz), Lipők Sándor (Fidesz) és 41 képviselő társa. 2014.01.31
T/13254 Az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Dr. Rétvári Bence (KDNP), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2013.12.03
H/13253 Egyes házszabályi rendelkezésekről Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Dr. Rétvári Bence (KDNP), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2013.12.03
T/12980 A Büntetőeljárásról szóló 1998. évi XIX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2013.11.11
T/12920 A devizahitelesek megsegítése érdekében szükséges egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Balla György (Fidesz) 2013.11.04
T/12865 Az emberi méltóság védelme és a bizonyítékok meghamisításának megakadályozása érdekében a Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Pálffy István (KDNP) 2013.10.28
T/12846 A pénzügyi rezsicsökkentéssel összefüggésben a pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló 2009. évi LXXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2013.10.28.: Ékes József (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Dióssi Csaba (Fidesz)
2013.10.25
P/12713 A rezsicsökkentés védelméről az európai uniós bürokrácia nyomásgyakorlásával szemben Rogán Antal (Fidesz)
2013.10.14.: Dióssi Csaba (Fidesz), Dr. Aradszki András (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz)
2013.10.14
A/12632 Tavares-jelentés vagy Tabajdi-jelentés? Rogán Antal (Fidesz) 2013.10.07
H/11729 A Magyarországot megillető egyenlő elbánásról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz) 2013.07.04
T/11473 A kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Rétvári Bence (KDNP)
2013.06.10.: Kovács Ferenc (Fidesz)
2013.06.07
T/11299 A devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló 2011. évi LXXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2013.05.27.: Dióssi Csaba (Fidesz)
2013.05.26
T/11296 A lakások és helyiségek bérletére, valamint az elidegenítésükre vonatkozó egyes szabályokról szóló 1993. évi LXXVIII. törvény módosításáról Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2013.05.24
T/9929 Magyarország Alaptörvényének negyedik módosítása Rogán Antal (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), B Nagy László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Balázs József (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Berényi László (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Bohács Zsolt (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Borbély Lénárd (Fidesz), Brájer Éva (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Csóti György (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz) és 221 képviselő társa. 2013.02.08
T/9061 Magyarország 2012. évi központi költségvetéséről szóló 2011. évi CLXXXVIII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2012.11.12.: Dr. Puskás Imre (Fidesz)
2012.11.10
T/8990 Az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2012.11.05.: Dr. Puskás Imre (Fidesz)
2012.10.31
T/8879 A harmadik országbeli állampolgárok beutazásáról és tartózkodásáról szóló 2007. évi II. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Kapus Krisztián (Fidesz)
2012.11.05.: Spaller Endre (KDNP)
2012.10.27
H/8878 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 46/1994. (IX. 30.) OGY határozat módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2012.10.29.: Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Puskás Imre (Fidesz)
2012.10.27
V/8837 Kit terhel a felelősség - az államadósságról és annak okairól Rogán Antal (Fidesz) 2012.10.19
T/8737 A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény és a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz)
2012.10.15.: Bencsik János (Fidesz)
2012.12.06.: Rogán Antal (Fidesz)
2012.10.12
T/8635 Az elektronikus hírközléssel és a digitális átállással összefüggő egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2012.10.04.: Menczer Erzsébet (Fidesz)
2012.10.08.: Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz)
2012.10.03
T/8274 A környezet védelmének általános szabályairól szóló 1995. évi LIII. törvény és a kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2012.09.10.: Dr. Aradszki András (KDNP)
2012.09.11.: Balázs József (Fidesz)
2012.09.06
T/7425 A Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Márton Attila (Fidesz) 2012.06.04
T/7357 A katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról szóló 2011. évi CXXVIII. törvény módosításáról Dr. Aradszki András (KDNP), Balla György (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz)
2012.05.30.: Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz)
2012.05.29
T/6930 A Magyarország 2012. évi központi költségvetéséről szóló 2011. évi CLXXXVIII. törvény módosításáról Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Horváth László (Fidesz), Dr. Pesti Imre (Fidesz) 2012.04.26
T/5952 Az államháztartás egyensúlyát javító különadóról és járadékról szóló 2006. évi LIX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2012.02.20.: Babák Mihály (Fidesz)
2012.02.17
T/5281 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz)
2011.12.20.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2011.12.16
T/5211 A közösségi közlekedés finanszírozásával összefüggő egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Bagdy Gábor (KDNP), Dr. György István (Fidesz)
2011.12.09.: Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.12.12.: Németh Zoltán (Fidesz)
2011.12.09
T/5006 Az országgyűlési képviselők választásáról Lázár János (Fidesz)
2011.11.21.: Kósa Lajos (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2011.12.07.: Dr. Vitányi István (Fidesz)
2011.11.20
T/5005 Magyarország Alaptörvényének Átmeneti Rendelkezései Lázár János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP)
2011.11.21.: Kósa Lajos (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2011.11.20
K/4908 a Budapest, V . kerület Alkotmány u. 12. szám alatti ingatlan kiürítésének rendezése Rogán Antal (Fidesz) 2011.11.10
T/4699 A magyar állampolgárságról szóló 1993. évi LV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.18
T/4476 Az otthonvédelmi intézkedések kiterjesztése kapcsán a hitelintézetekről és a pénzügyi vállalkozásokról szóló 1996. évi CXII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.10.10
T/4145 A központi hitelinformációs rendszerről Rogán Antal (Fidesz) 2011.09.16
T/4144 Az otthonvédelemmel összefüggő egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2011.09.16
T/3589 Az alacsony keresetű munkavállalók bérének emelését ösztönző egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Pálffy István (KDNP), Kara Ákos (Fidesz)
2011.06.22.: Ágh Péter (Fidesz)
2011.06.20
T/3538 A szabályozott ingatlanbefektetési társaságokról Rogán Antal (Fidesz)
2011.06.21.: Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz)
2011.06.14
T/3525 A szabálysértésekről szóló 1999. évi LXIX. törvény módosításáról Wintermantel Zsolt (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Menczer Erzsébet (Fidesz), László Tamás (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz)
2011.07.04.: Csizi Péter (Fidesz)
2011.06.14
T/3505 Egyes elektronikus hírközlési tárgyú törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2011.06.20.: Dr. Puskás Imre (Fidesz)
2011.06.10
T/3504 A nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű gazdálkodó szervezetek csődeljárásának és felszámolásának különleges szabályairól Rogán Antal (Fidesz)
2011.06.20.: Román István (Fidesz)
2011.06.10
I/2386 Milyen intézkedéseket kíván tenni a Kormány az Országos Érdekegyeztető Tanácsban született bérmegállapodás végrehajtásának ellenőrzése, és szükség esetén kikényszerítése érdekében? Rogán Antal (Fidesz) 2011.02.16
T/1940 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.12.11
T/1815 A földgáz biztonsági készletezéséről szóló 2006. évi XXVI. törvény, valamint a földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
T/1747 A médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Menczer Erzsébet (Fidesz) 2010.11.22
T/1374 Az egyes ágazatokat terhelő különadóról Lázár János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.15
T/1297 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről szóló 2009. évi CXXX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz) 2010.10.06
T/1278 Egyes pénzügyi tárgyú törvényeknek a nehéz helyzetbe került lakáscélú hitelt felvevő fogyasztók megsegítése érdekében szükséges módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Dr. Tarnai Richárd (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz) 2010.10.04
H/1269 A Közszolgálati Közalapítvány, a Magyar Rádió Zrt., a Magyar Televízió Zrt., a Duna Televízió Zrt. és a Magyar Távirati Zrt. vagyona meghatározott körének a Műsorszolgáltatás Támogató és Vagyonkezelő Alap részére történő átadásáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.04
T/1268 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.10.04
A/801 Meg tudja-e akadályozni a Magyar Kormány a heiligenkreuzi szemétégetőmű elindítását? Rogán Antal (Fidesz), Szatmáry Kristóf (Fidesz) 2010.07.19
T/657 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről szóló 2009. évi CXXX. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2010.07.09
T/510 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Ékes József (Fidesz) 2010.06.24
T/363 A sajtószabadságról és a médiatartalmak alapvető szabályairól Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.11
H/362 A Közszolgálati Közalapítvány felállításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.11
H/361 A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa tagjait jelölő eseti bizottság felállításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.11
T/360 A médiát és a hírközlést szabályozó egyes törvények módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.11
T/359 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.11
T/329 A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény, valamint a villamos energiáról szóló 2007. évi LXXXVI. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz) 2010.06.09
T/32 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Kósa Lajos (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Tarlós István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 2010.05.17
T/27 A közterületi parkolás jogi feltételeinek megteremtése érdekében a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény, valamint a közúti közlekedési nyilvántartásról szóló 1999. évi LXXXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 2010.05.17
T/24 A közterületi parkolás jogi feltételeinek megteremtése érdekében a helyi önkormányzatokról szóló 1990. LXV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 2010.05.17