Készült: 2019.07.24.05:27:36 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Becsó Zsolt (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18302/5 A hazatérés falvairól Becsó Zsolt (Fidesz) 2017.11.29
5141/2 A közfoglalkoztatásról és a közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó, valamint egyéb törvények módosításáról szóló 2011. évi CVI. törvény módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2015.06.19
2413/4 A kiskereskedelmi szektorban történő vasárnapi munkavégzés tilalmával összefüggésben a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2015.02.18