Készült: 2019.07.20.20:53:01 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Gyopáros Alpár (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12910/3 Egyes törvények területrendezéssel összefüggő módosításáról Dr. Szakács Imre (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Dr. Nagy István (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2013.11.11
7309/8 Egyes víziközmű-szolgáltatással kapcsolatos törvények módosításáról Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.06.18
6588/14 A települési önkormányzatok fekvőbeteg-szakellátó intézményeinek átvételéről és az átvételhez kapcsolódó egyes törvények módosításáról Gyopáros Alpár (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2012.04.10
6044/20 A személyszállítási szolgáltatásokról Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.03.12
6044/19 A személyszállítási szolgáltatásokról Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.03.12
6044/18 A személyszállítási szolgáltatásokról Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.03.12
5281/71 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.09.07
5281/68 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Lázár János (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2012.02.09
4864/702 A helyi önkormányzatokról Spaller Endre (KDNP), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2011.12.06
4856/217 A nemzeti köznevelésről Gyopáros Alpár (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.11.23
4856/9 A nemzeti köznevelésről Gyopáros Alpár (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.11.15
4856/8 A nemzeti köznevelésről Gyopáros Alpár (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz) 2011.11.15
1813/27 Egyes szociális, gyermekvédelmi, családtámogatási, fogyatékosságügyi és foglalkoztatási tárgyú törvények módosításáról Talabér Márta (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP), Dr. Tarnai Richárd (KDNP), Gyopáros Alpár (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2010.12.07
1813/26 Egyes szociális, gyermekvédelmi, családtámogatási, fogyatékosságügyi és foglalkoztatási tárgyú törvények módosításáról Talabér Márta (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP), Dr. Tarnai Richárd (KDNP), Gyopáros Alpár (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2010.12.07
1498/381 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Kara Ákos (Fidesz), Gyopáros Alpár (Fidesz) 2010.11.18