Készült: 2019.07.19.02:33:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Népjóléti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Népjóléti bizottság tagjai változásának elrejtése

Népjóléti bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Elnök 2014.06.24. 2018.05.07. Dr. Zombor Gábor (Fidesz)
Dr. Zombor Gábor (Fidesz) Elnök 2014.05.06. 2014.06.23.  
Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1 Alelnök 2014.06.24. 2018.05.07. Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
Dr. Kovács József (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.23.  
Korózs Lajos (MSZP) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Novák Előd (Jobbik) Alelnök 2014.05.06. 2015.02.16.  
Vágó Sebestyén (Jobbik) Alelnök 2015.02.16. 2018.05.07. Novák Előd (Jobbik)
Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2014.06.23.  
Hirt Ferenc (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2015.09.29.  
Kovács Sándor (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Kucsák László (Fidesz) Tag 2014.06.24. 2015.02.16. Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1
Dr. Molnár Ágnes (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2015.02.16. 2018.05.07. Kucsák László (Fidesz)
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Zombor Gábor (Fidesz) Tag 2015.09.29. 2018.05.07. Hirt Ferenc (Fidesz)
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2014.05.06. 2016.11.07.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 2016.11.07. 2018.05.07. Bangóné Borbély Ildikó (MSZP)
Ander Balázs (Jobbik) Tag 2016.09.12. 2018.05.07. Novák Előd (Jobbik)
Novák Előd (Jobbik) Tag 2015.02.16. 2016.08.31. Vágó Sebestyén (Jobbik)
Rig Lajos (Jobbik) Tag 2015.05.11. 2018.05.07. Sneider Tamás (Jobbik)
Sneider Tamás (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2015.05.11.  
Vágó Sebestyén (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2015.02.16.  
Harrach Péter (KDNP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Szabó Timea (független) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Népjóléti bizottság Fidesz 8 53.33%
MSZP 2 13.33%
Jobbik 3 20.00%
KDNP 1 6.67%
független 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Népjóléti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése


A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok