Készült: 2019.07.20.20:59:59 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Balla György (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/18817 Az Európai Parlament Soros-terv végrehajtásáról szóló határozatával szemben Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Balla György (Fidesz), Hollik István (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2017.12.10
T/18539 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény és az egyes adótörvények és más kapcsolódó törvények módosításáról szóló 2017. évi LXXVII. törvény módosításáról Balla György (Fidesz), Kucsák László (Fidesz) 2017.11.21
H/18302 A hazatérés falvairól Becsó Zsolt (Fidesz)
2017.11.14.: Balla Mihály (Fidesz)
2017.12.07.: Balla György (Fidesz)
2017.11.07
A/17720 Honnan akasztott le a Jobbik hirtelen 5 milliárd forintot? Balla György (Fidesz) 2017.10.09
T/17562 Az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény módosításáról Kucsák László (Fidesz), Balla György (Fidesz) 2017.09.26
T/15778 A kéményseprő-ipari tevékenységről szóló 2015. évi CCXI. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz)
2017.05.25.: Németh Szilárd István (Fidesz)
2017.06.08.: Balla György (Fidesz)
2017.05.23
T/15557 Az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény módosításáról Balla György (Fidesz), Kucsák László (Fidesz) 2017.05.09
A/15515 Mi is a meztelen igazság? Balla György (Fidesz) 2017.05.08
A/15414 Mi is a meztelen igazság? Balla György (Fidesz) 2017.05.02
S/14361 Ajánlóív a 2017. évi köztársaságielnök-választáshoz (Dr. Áder János) Kósa Lajos (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Orbán Viktor (Fidesz), Kövér László (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Lázár János (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Halász János (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz), Németh Zsolt (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), B. Nagy László (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Bíró Márk (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Bóna Zoltán (Fidesz), Budai Gyula (Fidesz), Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dunai Mónika (Fidesz) és 91 képviselő társa. 2017.03.07
I/13114 Miért fáj Brüsszelnek, hogy a magyar Kormány a multik helyett a családok oldalán áll? Balla György (Fidesz) 2016.11.30
A/12754 Hány Havas Szófia lehet az MSZP-ben? Balla György (Fidesz) 2016.11.02
A/9665 Ki szedi le a sápot az orvosokról? Balla György (Fidesz) 2016.03.16
T/7409 A lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Vantara Gyula (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP), Dr. Latorcai János (KDNP), Dr. Fónagy János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Hoffmann Rózsa (KDNP), Dr. Kovács József (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz), Halász János (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Pánczél Károly (Fidesz), Balla György (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Dr. Galambos Dénes (Fidesz), Földi László (KDNP), Petneházy Attila (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Szászfalvi László (KDNP), Manninger Jenő (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Dunai Mónika (Fidesz), Szabolcs Attila (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP), Dr. Vinnai Győző (Fidesz), Dr. Simicskó István (KDNP), Dr. Molnár Ágnes (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Törő Gábor (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Szabó Zsolt (Fidesz) és 91 képviselő társa. 2015.11.10
T/7407 A kötelező gépjármű-felelősségbiztosításról szóló 2009. évi LXII. törvény módosításáról Balla György (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz)
2015.11.13.: Bánki Erik (Fidesz)
2015.11.16.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2015.11.10
T/7332 Az Európai Unió Tanácsa által a nemzetközi védelmet kérők kötelező kvóták szerinti elosztásáról elfogadott határozattal összefüggésben indítandó bírósági eljárásról Firtl Mátyás (KDNP), Gyopáros Alpár (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Orbán Viktor (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Kubatov Gábor (Fidesz), Lázár János (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Witzmann Mihály (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Szabolcs Attila (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP), László Tamás (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Vigh László (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Budai Gyula (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Varga József (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Kerényi János (Fidesz), Szabó Zsolt (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Varga Gábor (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz), Soltész Miklós (KDNP), Vargha Tamás (Fidesz), Dr. Rétvári Bence (KDNP), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Aradszki András (KDNP) és 91 képviselő társa. 2015.11.06
T/4347 A Quaestor károsultak kárrendezését biztosító követeléskezelő alap létrehozásáról Rogán Antal (Fidesz)
2015.04.13.: Bánki Erik (Fidesz), Balla György (Fidesz), Tuzson Bence (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2015.04.10
A/3872 Mennyit kaszáltak az MNB vezetői Simor András mandátuma alatt? Balla György (Fidesz) 2015.03.16
T/3782 A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény módosításáról Balla György (Fidesz)
2015.03.16.: Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz)
2015.03.17.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2015.03.30.: Vécsey László (Fidesz)
2015.03.10
I/3466 Fellép-e a Kormány a zöldgalléros bűnözés ellen? Tuzson Bence (Fidesz)
2015.03.02.: Balla György (Fidesz)
2015.02.25
T/1427 A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény módosításáról Csöbör Katalin (Fidesz)
2014.11.06.: Balla György (Fidesz)
2014.09.26
T/1371 A földgázellátásról szóló 2008. évi XL. törvény módosításáról Dr. Mengyi Roland (Fidesz)
2014.10.30.: Balla György (Fidesz)
2014.09.22
T/466 Egyes közszolgáltatási tárgyú törvények módosításáról Németh Szilárd István (Fidesz)
2014.09.18.: Balla György (Fidesz)
2014.06.27
T/135 Egyes törvényeknek a Magyarország minisztériumainak felsorolásáról szóló törvénnyel összefüggő módosításáról Lázár János (Fidesz)
2014.05.26.: Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2014.05.23
H/132 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Rogán Antal (Fidesz)
2014.05.26.: Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Vigh László (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Balla György (Fidesz)
2014.05.23
H/131 Az Interparlamentáris Unió Magyar Nemzeti Csoportjának megalakításáról Balla György (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Tóbiás József (MSZP), Farkas Gergely (Jobbik), Dr. Schiffer András (LMP)
2014.06.02.: Bartos Mónika (Fidesz)
2014.05.22
T/106 Magyarország minisztériumainak felsorolásáról Orbán Viktor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP)
2014.05.12.: Lázár János (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Seszták Miklós (KDNP), Dr. Simicskó István (KDNP), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Vas Imre (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz)
2014.05.15.: Balla György (Fidesz)
2014.05.10
T/104 Az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Dr. Gulyás Gergely (Fidesz)
2014.05.12.: Balla György (Fidesz)
2014.05.09