Készült: 2019.07.20.06:03:55 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Balla György (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18539/4 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény és az egyes adótörvények és más kapcsolódó törvények módosításáról szóló 2017. évi LXXVII. törvény módosításáról Balla György (Fidesz) 2017.12.06
15557/7 Az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény módosításáról Balla György (Fidesz) 2017.06.07
12919/5 A szakképzési és felnőttképzési hatósági feladatok átadásával összefüggő egyes törvények módosításáról Balla György (Fidesz) 2016.11.24
7407/4 A kötelező gépjármű-felelősségbiztosításról szóló 2009. évi LXII. törvény módosításáról Balla György (Fidesz) 2015.11.24
7405/2 Az oktatás szabályozására vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Balla György (Fidesz) 2015.11.19
5033/2 Az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény módosításáról Balla György (Fidesz) 2015.06.09
4646/2 Egyes egészségügyi és egészségbiztosítási tárgyú törvények módosításáról Balla György (Fidesz) 2015.05.14
4029/12 A brókerbotrányok áldozatainak kártérítését szolgáló vagyon biztonságba helyezéséről Balla György (Fidesz) 2015.03.30
2117/4 A magyar zászló és címer napjáról Balla György (Fidesz) 2014.12.03
104/3 Az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Balla György (Fidesz) 2014.05.12