Készült: 2019.07.22.10:47:18 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Csöbör Katalin (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10750/18 A vallási közösségek jogállásával és működésével összefüggő törvényeknek az Alaptörvény negyedik módosításával összefüggő módosításáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2013.05.06
8405/65 A választási eljárásról Lázár János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Varga István (Fidesz), Patay Vilmos (Fidesz), Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz), Csóti György (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Wittner Mária (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), László Tamás (Fidesz) 2012.11.22
6958/169 A Büntető Törvénykönyvről Balázs József (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Lipők Sándor (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Szabó Zsolt (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) 2012.05.30
4864/637 A helyi önkormányzatokról Dr. Stágel Bence (KDNP), Németh Zoltán (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.11.28
4864/2 A helyi önkormányzatokról Dr. Stágel Bence (KDNP), Csöbör Katalin (Fidesz), Németh Zoltán (Fidesz), Sági István (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Michl József (KDNP)
2011.11.14.: Kőszegi Zoltán (Fidesz)
2011.11.08
4856/22 A nemzeti köznevelésről Kövér László (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Dr. Lukács Tamás (KDNP), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Lezsák Sándor (Fidesz) 2011.11.22
4663/21 A korhatár előtti öregségi nyugdíjak megszüntetéséről, a korhatár előtti ellátásról és a szolgálati járandóságról Herman István Ervin (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Szabó Zsolt (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Horváth László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz) 2011.11.07
4388/1 A fogyasztói árkiegészítésről szóló 2003. évi LXXXVII. törvény módosításáról Bagdy Gábor (KDNP), Németh Zoltán (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Dr. György István (Fidesz), Bús Balázs (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz), Borbély Lénárd (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Spaller Endre (KDNP), Menczer Erzsébet (Fidesz), Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Földesi Gyula (Fidesz), Kulcsár József Ferenc (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Kucsák László (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz) 2011.10.03
3586/10 Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.23
3586/9 Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.23
3585/78 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/77 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/76 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/75 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/74 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/73 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/72 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/71 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/70 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/69 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/68 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/67 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3585/66 Az alapvető jogok biztosáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.28
3507/72 A lelkiismeret és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.23
3507/71 A lelkiismeret és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.23
3507/51 A lelkiismeret és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.23
3507/50 A lelkiismeret és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.23
3507/49 A lelkiismeret és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2011.06.23
21/8 A családok támogatásáról szóló 1998. évi LXXXIV. törvénynek, valamint a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a tankötelezettség teljesítésével összefüggő módosításáról Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Dr. Nagy Kálmán (KDNP) 2010.05.26