Készült: 2019.07.23.20:48:38 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Varju László (DK)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/4120 A közpénzekből nyújtott támogatások átláthatóságáról Varju László (MSZP), Fogarasiné Deák Valéria (MSZP), Dr. Balogh László (MSZP), Dr. Molnár Csaba (MSZP), Szabó György (MSZP) 2007.10.15
A/3281 Indulnak a vidékfejlesztési projektek a Leader-program keretében Varju László (MSZP) 2007.06.11
I/2547 A területfejlesztési politika új szervezeti rendszeréről, az újonnan kinevezett regionális koordinátorokról Varju László (MSZP) 2007.03.21
A/1718 A természeti érték megőrzése, miért egyenlő a Luca székével? Varju László (MSZP) 2006.12.18
A/320 Hamarosan lejár a kisebbségi választói jegyzékbe történő jelentkezés határideje Varju László (MSZP) 2006.06.19