Készült: 2019.07.22.13:21:23 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Földi László (KDNP)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
14461/24 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról szóló 2009. évi XXXVII. törvény és egyéb kapcsolódó törvények módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2017.04.10.: Jakab István (Fidesz), Hollik István (KDNP), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Földi László (KDNP), Pócs János (Fidesz)
2017.04.06
8343/10 A 2017. év Arany János Emlékévvé nyilvánításáról Földi László (KDNP) 2016.03.02