Készült: 2019.07.15.21:02:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Jakab István (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/3637 Egyes törvényeknek az agrárgazdaság versenyképességével összefüggő módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2018.11.20
T/3636 Egyes törvényeknek a mező- és erdőgazdasági földek forgalmával összefüggő módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2018.11.20
H/893 A földművesek emléknapjáról Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Jakab István (Fidesz), Szászfalvi László (KDNP)
2018.09.17.: Font Sándor (Fidesz)
2018.09.17.: Bencsik János (Fidesz)
2018.09.17.: Czerván György (Fidesz)
2018.07.24
T/709 Az állami vagyongazdálkodással összefüggő egyes törvények módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz)
2018.07.09.: Jakab István (Fidesz)
2018.06.26