Készült: 2019.07.23.08:01:13 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Jakab István (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12959/7 Egyes agrártárgyú törvények módosításáról Jakab István (Fidesz), Dr. Budai Gyula (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz) 2013.12.12
12959/6 Egyes agrártárgyú törvények módosításáról Jakab István (Fidesz) 2013.12.05
12953/10 A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamaráról szóló 2012. évi CXXVI. törvény módosításáról Jakab István (Fidesz) 2013.12.07
12953/9 A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamaráról szóló 2012. évi CXXVI. törvény módosításáról Jakab István (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz), Obreczán Ferenc (Fidesz) 2013.12.05
12953/8 A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamaráról szóló 2012. évi CXXVI. törvény módosításáról Jakab István (Fidesz) 2013.11.28
9240/10 Az egyes agrár tárgyú törvények módosításáról Jakab István (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz) 2012.11.29
7979/204 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Jakab István (Fidesz), L. Simon László (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Örvendi László (Fidesz), Mágori Józsefné (Fidesz), Pócs János (Fidesz), Obreczán Ferenc (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz) 2012.11.09
4855/55 A közigazgatási hatósági eljárás és szolgáltatás általános szabályairól szóló 2004. évi CXL. törvény és egyes kapcsolódó törvények, valamint a miniszteri hatósági hatáskörök felülvizsgálatával összefüggő egyes törvények módosításáról Jakab István (Fidesz) 2011.12.05
1616/6 Az agrárpiaci rendtartásról szóló 2003. évi XVI. törvény módosításáról Jakab István (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP) 2010.12.08
1498/378 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Font Sándor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Győrffy Balázs (Fidesz), Hanó Miklós (Fidesz), Jakab István (Fidesz), Obreczán Ferenc (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Patay Vilmos (Fidesz), Pócs János (Fidesz), Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP), Tiffán Zsolt (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Bartos Mónika (Fidesz), Fülöp István (Fidesz) 2010.11.18