Készült: 2019.07.17.05:50:34 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Tóbiás József (MSZP)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5503 A felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény módosításáról Tóbiás József (MSZP) 2001.11.23
K/3386 Kik kapták a civileknek szánt pénzt 1999-ben? Csizmár Gábor (MSZP), Tóbiás József (MSZP) 2000.11.06
H/1139 A gyermek -, és ifjusági célú ingatlanok védelméről Csizmár Gábor (MSZP), Tóbiás József (MSZP) 1999.04.20
T/810 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Tóbiás József (MSZP) 1999.02.17