Készült: 2019.07.22.10:49:07 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dankó Béla (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
9243/7 Egyes törvényeknek az Országgyűléssel, valamint az önkormányzatokkal összefüggő módosításáról Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.29
9243/6 Egyes törvényeknek az Országgyűléssel, valamint az önkormányzatokkal összefüggő módosításáról Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.29
8888/13 A köznevelési feladatot ellátó egyes önkormányzati fenntartású intézmények állami fenntartásba vételéről Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.06
8888/12 A köznevelési feladatot ellátó egyes önkormányzati fenntartású intézmények állami fenntartásba vételéről Dr. Bóka István (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.06
8887/3 Egyes ingatlanok fővárosi önkormányzat részére történő átadásáról, valamint önkormányzatokat érintő egyes törvények módosításáról Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.06
8886/10 A kulturális örökségvédelemmel kapcsolatos egyes törvények módosításáról Dr. Bóka István (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.06
7979/158 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.06
7979/157 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.06
7979/156 A mező- és erdőgazdasági földek forgalmáról Dankó Béla (Fidesz) 2012.11.06
5206/79 A víziközmű-szolgáltatásról Dankó Béla (Fidesz) 2011.12.21
5206/5 A víziközmű-szolgáltatásról Polics József (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Molnár Attila (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Lukács László (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Gajda Róbert (Fidesz), Földi László (KDNP), Dr. Braun Márton (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Talabér Márta (Fidesz) 2011.12.12
4864/602 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/543 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.11.24
4864/540 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/520 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4365/448 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Dankó Béla (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Kovács József (Fidesz)
2011.11.07.: Sági István (Fidesz)
2011.11.02
3502/110 A közbeszerzésekről Dankó Béla (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz) 2011.06.21
3502/109 A közbeszerzésekről Vantara Gyula (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2011.06.21