Készült: 2019.07.22.10:57:14 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Bánki Erik (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5243 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.12
T/3634 A sportról szóló 2004. évi I. törvény olimpiai járadékkal összefüggő módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz)
2018.12.06.: Dunai Mónika (Fidesz)
2018.11.20
T/3632 A Nemzeti Hírközlési és Informatikai Tanácsról Bánki Erik (Fidesz)
2018.12.06.: Dr. Salacz László (Fidesz)
2018.11.20
T/2600 A lakástakarékpénztárakról szóló 1996. évi CXIII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2018.10.15
T/712 A sportról szóló 2004. évi I. törvény és az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2018.07.02.: Nagy Csaba (Fidesz)
2018.07.10.: Dunai Mónika (Fidesz)
2018.06.26
I/478 Kimagasló GDP adat! Minek köszönhető a magyar gazdaság jó teljesítménye? Bánki Erik (Fidesz) 2018.06.06