Készült: 2019.07.19.15:24:06 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Potápi Árpád János (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12415/896 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Potápi Árpád János (Fidesz) 2013.11.12
12415/135 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Potápi Árpád János (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz)
2013.10.30.: Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2013.10.30
12415/134 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Potápi Árpád János (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Hidvéghi Balázs (Fidesz), Csóti György (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz) 2013.10.30
10680/21 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról szóló 2009. évi XXXVII. törvény módosításáról Horváth László (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz) 2013.06.06
6340/6 A Felvidékről kitelepítettek emléknapjáról Csóti György (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz) 2012.11.19
5206/5 A víziközmű-szolgáltatásról Polics József (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Szekó József (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Kőszegi Zoltán (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Molnár Attila (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Lukács László (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Gajda Róbert (Fidesz), Földi László (KDNP), Dr. Braun Márton (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Hirt Ferenc (Fidesz), Talabér Márta (Fidesz) 2011.12.12
4919/21 A szakképzésről Kőszegi Zoltán (Fidesz), Potápi Árpád János (Fidesz) 2011.11.23