Készült: 2019.07.21.05:24:49 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Zsigó Róbert (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10533/2 A polgármesterek illetményének megállapításával összefüggésben a Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény módosításáról Zsigó Róbert (Fidesz) 2016.05.10
7408/11 A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény módosításáról Zsigó Róbert (Fidesz) 2015.11.19
2141/54 Magyarország 2015. évi központi költségvetésének megalapozásáról Zsigó Róbert (Fidesz) 2014.12.04