Készült: 2019.07.16.09:44:28 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Tasó László (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/18789 Hogyan fordulhat elő, hogy nagy a jólét, dübörög a gazdaság, mégis az önkormányzatokon és a magyar embereken csattan az ostor? Tasó László (Fidesz) 2005.12.07
I/18605 Hogyan fordulhat elő az, ha nagy a jólét és dübörög a gazdaság, hogy a falvak, városok iskolái, óvodái a nagy hideg beálltával spórolásra kényszerülnek a drasztikus gázáremelés miatt? Tasó László (Fidesz) 2005.11.23
I/17850 Handabanda helyett végre felelős cselekvést! - avagy miért nem fizeti ki a kormány a településeknek járó pályázati összegeket? Dr. Vitányi István (Fidesz), Tasó László (Fidesz) 2005.10.12
I/16090 Újabb száz lépéssel távolabb a túlélés reményétől. Avagy a mi a bűnünk, Miniszterelnök úr!? Tasó László (Fidesz) 2005.05.11
I/11557 Növekvő jövedelemkülönbségek, avagy beérett a kormányzati gazdaságpolitika? Tasó László (Fidesz) 2004.09.22