Készült: 2019.07.16.21:32:24 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13219/8 A Városliget megújításáról és fejlesztéséről Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2013.12.04
13092/7 A Jászkun önmegváltás emléknapjáról Dr. Szabó Tamás (Fidesz), Pócs János (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Fejér Andor (Fidesz), Dr. Bene Ildikó (Fidesz), Sági István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Balla György (Fidesz), Tóth Gábor (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gulyás Dénes (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Pánczél Károly (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Szemereyné Pataki Klaudia (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Kapus Krisztián (Fidesz), Lezsák Sándor (Fidesz), Lukács László (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz), Kovács Ernő (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Vincze László (Fidesz), Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) 2014.01.30
12909/7 A területfejlesztésről és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2013.11.26
12909/4 A területfejlesztésről és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Bányai Gábor (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Magyar Anna (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Seszták Oszkár (KDNP), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Tiffán Zsolt (Fidesz), Törő Gábor (Fidesz) 2013.11.13
11113/48 A halgazdálkodásról és a hal védelméről Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2013.05.27
11113/47 A halgazdálkodásról és a hal védelméről Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2013.05.27
11113/40 A halgazdálkodásról és a hal védelméről Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz) 2013.05.23
11113/24 A halgazdálkodásról és a hal védelméről Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2013.05.23
11113/23 A halgazdálkodásról és a hal védelméről Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2013.05.23
11113/17 A halgazdálkodásról és a hal védelméről Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz) 2013.05.23
11098/1 A személyszállítási szolgáltatásokról szóló 2012. évi XLI. törvény módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2013.05.23
10902/4 Egyes törvényeknek az elektronikus anyakönyv kialakításával összefüggésben szükséges módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Tasó László (Fidesz) 2013.05.06
8887/1 Egyes ingatlanok fővárosi önkormányzat részére történő átadásáról, valamint önkormányzatokat érintő egyes törvények módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Szekó József (Fidesz) 2012.10.29
7029/21 A kéményseprő-ipari közszolgáltatásról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2012.06.08
7029/14 A kéményseprő-ipari közszolgáltatásról Boldog István (Fidesz), Fejér Andor (Fidesz), Herman István Ervin (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2012.05.29.: Földesi Gyula (Fidesz)
2012.05.22
6392/37 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX. 30.) OGY határozat módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2012.04.12
6391/148 Az Országgyűlésről Lázár János (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2012.04.12
5538/1 A hulladékról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2012.01.20
5129/25 A területfejlesztéssel és a területrendezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2011.12.09
5114/7 A nemzeti mobil fizetési rendszerről Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2011.12.09
5006/38 Az országgyűlési képviselők választásáról Lázár János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2011.12.20
5005/62 Magyarország Alaptörvényének Átmeneti Rendelkezései Lázár János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Kósa Lajos (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Boldog István (Fidesz), Dr. Varga István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Balla György (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) 2011.12.27
4864/636 A helyi önkormányzatokról Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.30.: Dr. Bóka István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.11.24
4864/616 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz)
2011.11.24
4864/602 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/543 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.11.24
4864/512 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.11.24
4659/41 A megyei önkormányzatok konszolidációjáról, a megyei önkormányzati intézmények és a Fővárosi Önkormányzat egyes egészségügyi intézményeinek átvételéről Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2011.11.21
4659/29 A megyei önkormányzatok konszolidációjáról, a megyei önkormányzati intézmények és a Fővárosi Önkormányzat egyes egészségügyi intézményeinek átvételéről Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2011.10.24
4659/18 A megyei önkormányzatok konszolidációjáról, a megyei önkormányzati intézmények és a Fővárosi Önkormányzat egyes egészségügyi intézményeinek átvételéről Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz) 2011.10.18
4659/17 A megyei önkormányzatok konszolidációjáról, a megyei önkormányzati intézmények és a Fővárosi Önkormányzat egyes egészségügyi intézményeinek átvételéről Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2011.10.18
4388/1 A fogyasztói árkiegészítésről szóló 2003. évi LXXXVII. törvény módosításáról Bagdy Gábor (KDNP), Németh Zoltán (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Dr. György István (Fidesz), Bús Balázs (KDNP), Németh Szilárd István (Fidesz), Borbély Lénárd (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Ughy Attila (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Spaller Endre (KDNP), Menczer Erzsébet (Fidesz), Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Riz Levente (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Földesi Gyula (Fidesz), Kulcsár József Ferenc (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Kucsák László (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Heintz Tamás (Fidesz) 2011.10.03
4365/752 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Farkas Zoltán (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Seszták Oszkár (KDNP), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 2011.12.16
2601/2 A fenntarthatóság szempontjának a kereskedelmi központok működésében történő érvényre juttatásához szükséges törvénymódosításokról Földesi Gyula (Fidesz), Göndör István (MSZP), Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik), Nyakó István (MSZP), Móring József Attila (KDNP), Dr. Stágel Bence (KDNP), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Hegedűs Lorántné (Jobbik) 2011.09.26
32/46 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról Kósa Lajos (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Tarlós István (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 2010.06.01