Készült: 2019.07.21.05:33:27 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Szijjártó Péter (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3500/33 A közfoglalkoztatásról és a közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Nagy István (Fidesz), Kontur Pál (Fidesz), Spaller Endre (KDNP), Dr. Kovács József (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Karvalics Ottó (KDNP), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Polics József (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Balla György (Fidesz), Talabér Márta (Fidesz), L. Simon László (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Lázár János (Fidesz) 2011.06.22
2627/163 Magyarország Alaptörvénye Szijjártó Péter (Fidesz) 2011.04.07
2224/5 Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról szóló 1990. évi LVI. törvény módosításáról Szijjártó Péter (Fidesz) 2011.05.26
25/1 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Szijjártó Péter (Fidesz) 2010.05.19
16/6 A Nemzeti Együttműködésről Szijjártó Péter (Fidesz) 2010.05.22