Készült: 2019.07.21.09:40:47 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Vinnai Győző (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18783/26 Magyarország és egyes kiemelt térségeinek területrendezési tervéről Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2018.01.19
12732/3 Egyes foglalkoztatási tárgyú törvények módosításáról Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2016.11.10
12731/25 Az oktatás szabályozására vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2016.11.10
12731/24 Az oktatás szabályozására vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2016.11.10
12066/3 A megyei könyvtárak és a megyei hatókörű városi múzeumok feladatának ellátását szolgáló egyes állami tulajdonú vagyontárgyak ingyenes önkormányzati tulajdonba adásáról szóló 2015. évi LXXV. törvény módosításáról Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2016.09.29
4475/35 A szakképzésről szóló 2011. évi CLXXXVII. törvény, a felnőttképzésről szóló 2013. évi LXXVII. törvény és az azokkal összefüggő tárgyú törvények módosításáról Dr. Vinnai Győző (Fidesz), Simon Róbert Balázs (Fidesz) 2015.04.30
1794/403 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Dr. Vinnai Győző (Fidesz), Petneházy Attila (Fidesz) 2014.11.20