Készült: 2019.07.20.21:01:29 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Kocsis Máté (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/6552 A személy- és vagyonvédelmi, valamint a magánnyomozói tevékenység szabályairól szóló 2005. évi CXXXIII. törvény módosításáról Gulyás Gergely (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.06.21.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.06.24.: Halász János (Fidesz)
2019.06.18
T/6212 A képviselők mentelmi jogával összefüggésben egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz)
2019.05.24.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.06.18.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.05.23
T/3634 A sportról szóló 2004. évi I. törvény olimpiai járadékkal összefüggő módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz)
2018.12.06.: Dunai Mónika (Fidesz)
2018.11.20
H/1487 A Magyarország szuverenitásának megvédéséről és a Magyarországgal szembeni rágalmak visszautasításáról Kocsis Máté (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz)
2018.09.24.: Böröcz László (Fidesz)
2018.09.24.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2018.10.09.: Halász János (Fidesz)
2018.09.17
T/714 Egyes választásokkal kapcsolatos törvények módosításáról Gulyás Gergely (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz) 2018.06.26
T/14 Magyarország minisztériumainak felsorolásáról, valamint egyes kapcsolódó törvények módosításáról Orbán Viktor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Rogán Antal (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz) 2018.05.09