Készült: 2019.07.17.23:45:39 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Kövér László (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5006/12 Az országgyűlési képviselők választásáról Kövér László (Fidesz) 2011.12.05
5004/23 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Kövér László (Fidesz) 2011.11.30
5004/22 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Kövér László (Fidesz) 2011.11.30
5004/21 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Kövér László (Fidesz) 2011.11.30
5004/20 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Kövér László (Fidesz) 2011.11.30
5004/4 Egyes rendvédelmi tárgyú törvények módosításáról, valamint az azzal összefüggő további törvénymódosításokról Kövér László (Fidesz) 2011.11.30
4997/10 A nemzetiségek jogairól Kövér László (Fidesz), Dr. Lukács Tamás (KDNP), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Habis László (KDNP) 2011.11.30
4856/22 A nemzeti köznevelésről Kövér László (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Dr. Lukács Tamás (KDNP), Dr. Gulyás Gergely (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Lezsák Sándor (Fidesz) 2011.11.22
638/38 Az iskolai Nemzeti Összetartozás Napja bevezetéséről, a magyarországi és a külhoni magyar fiatalok közti kapcsolatok kialakításáról és erősítéséről a közoktatásban, valamint a Magyarország határain kívül élő magyarság bemutatásáról Dr. Kövér László (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz) 2010.10.12
638/1 Az iskolai Nemzeti Összetartozás Napja bevezetéséről, a magyarországi és a külhoni magyar fiatalok közti kapcsolatok kialakításáról és erősítéséről a közoktatásban, valamint a Magyarország határain kívül élő magyarság bemutatásáról Dr. Kövér László (Fidesz) 2010.07.08
39/13 A Nemzeti Összetartozás melletti tanúságtételről Dr. Kövér László (Fidesz) 2010.05.27
29/13 A magyar állampolgárságról szóló 1993. évi LV. törvény módosításáról Dr. Kövér László (Fidesz) 2010.05.21