Készült: 2019.07.23.04:07:34 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Tállai András (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
19246/1 A Munkahely Garanciáról Dr. Áder János (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Kövér László (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz) 2006.02.07
19240/1 Az Otthonteremtés Plusz Program megvalósítása érdekében szükséges törvénymódosításról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 2006.02.06
18896/1 A Munkahely Garanciáról Dr. Áder János (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 2005.12.16
18191/1 Az általános forgalmi adóról szóló 1992. évi LXXIV. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2005.11.09
17700/1111 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.12.06
17700/1110 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.12.06
17700/1109 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.12.06
17700/1108 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.12.06
17700/1107 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.12.06
17700/1106 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.12.06
17700/441 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Koncz Ferenc (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Hörcsik Richard (Fidesz), Lenártek András (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Steinerné Vasvári Éva (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz) 2005.11.04
17700/421 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.11.04
17700/420 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.11.04
17700/419 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.11.04
17700/418 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.11.04
17700/417 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.11.04
17700/416 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2005.11.04
17700/274 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Tóth Imre (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz) 2005.11.04
17547/88 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2005.10.17
17547/59 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz) 2005.10.05
17305/1 A társadalombiztosítás ellátásaira és a magánnyugdíjra jogosultakról, valamint e szolgáltatások fedezetéről szóló 1997. évi törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2005.08.31
16401/10 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2005.06.14
16401/9 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2005.06.14
16401/8 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2005.06.14
16401/7 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2005.06.14
15691/6 A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény módosításáról Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP), Tállai András (Fidesz) 2005.05.19
15264/74 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/73 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/72 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/71 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/70 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/69 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/68 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/67 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/66 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/65 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/64 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/63 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/62 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/61 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/60 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/59 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/58 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/57 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/56 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/55 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/54 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/53 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/52 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/51 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/50 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/49 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/48 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/47 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/46 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/45 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/44 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/43 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/42 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/41 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/40 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/39 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.04.12
15264/16 Az adókról, járulékokról szóló törvények módosításáról Lázár Mózes (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2005.04.07
14736/1 Az adózás rendjéről szóló 2003. évi XCII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2005.02.28
14575/1 A munkahelyek, a családok és a nyugdíjasok biztonságát megteremtő egyes törvénymódosításokról Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz) 2005.02.16
11700/1821 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2004.12.07
11700/1603 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2004.11.16
11700/1602 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2004.11.16
11700/1601 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2004.11.16
11700/1570 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Mádi László (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2004.11.16
11700/1328 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Balsay István (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Zsigó Róbert (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2004.11.04
11700/1327 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Balsay István (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz), Zsigó Róbert (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2004.11.04
11700/1326 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2004.11.04
11700/1325 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2004.11.04
11700/1323 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Mádi László (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2004.11.04
11700/1322 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Dr. Bartha László (Fidesz), Dr. Fenyvesi Máté (Fidesz), Dr. Frajna Imre (Fidesz), Dr. Gógl Árpád (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2004.11.04
11700/1156 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Gyapay Zoltán (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Lengyel Zoltán (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Móring József Attila (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Nagy Kálmán (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Tóth Imre (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2004.11.04
11700/938 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2004.11.04
11700/937 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2004.11.04
11700/933 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bernáth Ildikó (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2004.11.04
11700/932 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Varga Mihály (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2004.11.04
11700/931 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Dr. Bartha László (Fidesz), Dr. Fenyvesi Máté (Fidesz), Dr. Frajna Imre (Fidesz), Dr. Gógl Árpád (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Dr. Martonosi György (Fidesz) 2004.11.04
11700/930 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Bernáth Ildikó (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz) 2004.11.04
11700/929 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Harrach Péter (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Imre Zsolt (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Szűcs Lajos (Fidesz) 2004.11.04
11700/594 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Hörcsik Richard (Fidesz), Lenártek András (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Steinerné Vasvári Éva (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz) 2004.11.04
11621/234 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2004.10.13
11621/217 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/216 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/215 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/214 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/213 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/212 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/211 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/210 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/209 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/208 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/207 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/206 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/205 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/204 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/203 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/202 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/201 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/200 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/199 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/198 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/197 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/196 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/195 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/194 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/193 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/192 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/191 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/168 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/140 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Wintermantel Zsolt (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Lengyel Zoltán (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Móring József Attila (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Tóth Imre (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Gyapay Zoltán (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz) 2004.10.13
11621/108 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2004.10.13
11621/107 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2004.10.13
11621/106 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2004.10.13
11621/105 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2004.10.13
11621/104 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2004.10.13
11621/103 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2004.10.13
11621/102 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2004.10.13
11621/101 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/100 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
11621/99 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Németh Szilárd István (Fidesz) 2004.10.13
11621/98 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Domokos László (Fidesz) 2004.10.13
10561/1 Nemzeti Petíció - A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás hároméves kereteiről szóló 2003. évi CXVI. törvény módosításáról Pokorni Zoltán (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2004.06.11
10405/1 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Mádi László (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2004.05.24
10247/2 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Mádi László (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2004.05.17
10216/1 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Mádi László (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2004.05.12
9444/28 A helyi önkormányzatok 2004. évi új címzett támogatásáról és az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról, valamint a helyi önkormányzatok címzett és céltámogatási rendszeréről szóló 1992. évi LXXXIX. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2004.04.06
9444/27 A helyi önkormányzatok 2004. évi új címzett támogatásáról és az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról, valamint a helyi önkormányzatok címzett és céltámogatási rendszeréről szóló 1992. évi LXXXIX. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2004.04.06
9444/26 A helyi önkormányzatok 2004. évi új címzett támogatásáról és az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról, valamint a helyi önkormányzatok címzett és céltámogatási rendszeréről szóló 1992. évi LXXXIX. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2004.04.06
9444/25 A helyi önkormányzatok 2004. évi új címzett támogatásáról és az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról, valamint a helyi önkormányzatok címzett és céltámogatási rendszeréről szóló 1992. évi LXXXIX. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2004.04.06
9444/24 A helyi önkormányzatok 2004. évi új címzett támogatásáról és az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról, valamint a helyi önkormányzatok címzett és céltámogatási rendszeréről szóló 1992. évi LXXXIX. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2004.04.06
8469/1 A diákhitel visszafizethetőségének elősegítéséről Pokorni Zoltán (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2004.01.28
5601/2796 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.12.02
5601/2685 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.12.02
5601/2684 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.12.02
5601/2683 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.12.02
5601/2682 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.12.02
5601/2681 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.12.02
5601/1507 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.10.31
5601/1506 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.10.31
5601/1505 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.10.31
5601/1504 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.10.31
5601/1503 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.10.31
5601/1502 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Tállai András (Fidesz) 2003.10.31
5601/497 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Lenártek András (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Dr. Hörcsik Richard (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz), Steinerné Vasvári Éva (Fidesz) 2003.10.31
5601/305 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Varga Mihály (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Dr. Őry Csaba (Fidesz) 2003.10.31
5601/302 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Varga Mihály (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Pokorni Zoltán (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Gyapay Zoltán (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Lengyel Zoltán (Fidesz), Molnár Oszkár (Fidesz), Móring József Attila (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Nógrádi Zoltán (Fidesz), Pogácsás Tibor (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Tóth Imre (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Nagy Kálmán (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz) 2003.10.31
5478/260 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz) 2003.10.09
5478/180 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.10.09
5478/179 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.10.09
5478/178 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.10.09
5478/177 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.10.09
3918/15 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.06.02
3918/14 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.06.02
3918/13 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.06.02
3918/12 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.06.02
3918/10 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3918/9 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3918/8 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3918/7 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3918/6 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3918/5 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3918/4 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3918/3 Az államháztartásról szóló 1992. évi XXXVIII. törvény, valamint a Magyar Államkincstár Részvénytársaságra és az Államháztartási Hivatalra vontakozó egyéb törvényi rendelkezések módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3916/22 A helyi önkormányzatok és a szociális feladatokat ellátó nem állami fenntartók 2003. évi új címzett támogatásáról, valamint az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3916/21 A helyi önkormányzatok és a szociális feladatokat ellátó nem állami fenntartók 2003. évi új címzett támogatásáról, valamint az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3916/20 A helyi önkormányzatok és a szociális feladatokat ellátó nem állami fenntartók 2003. évi új címzett támogatásáról, valamint az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
3916/19 A helyi önkormányzatok és a szociális feladatokat ellátó nem állami fenntartók 2003. évi új címzett támogatásáról, valamint az egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról Tállai András (Fidesz) 2003.05.27
2719/1 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 1997. évi CIII. törvény módosításáról Mádi László (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2003.03.14
1220/1505 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2002.12.20
1220/1229 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz), Molnár József (MSZP) 2002.12.10
1220/1228 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2002.12.10
1220/1227 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2002.12.10
1220/754 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Lasztovicza Jenő (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Őry Csaba (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Dr. Fónagy János (Fidesz) 2002.11.20
1220/544 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Tállai András (Fidesz) 2002.11.20
946/19 Az egyszerűsített vállalkozói adóról Tállai András (Fidesz) 2002.10.03
946/18 Az egyszerűsített vállalkozói adóról Tállai András (Fidesz) 2002.10.03
946/17 Az egyszerűsített vállalkozói adóról Tállai András (Fidesz) 2002.10.03
946/16 Az egyszerűsített vállalkozói adóról Tállai András (Fidesz) 2002.10.03
946/15 Az egyszerűsített vállalkozói adóról Tállai András (Fidesz) 2002.10.03
946/14 Az egyszerűsített vállalkozói adóról Tállai András (Fidesz) 2002.10.03
946/13 Az egyszerűsített vállalkozói adóról Tállai András (Fidesz) 2002.10.03
946/12 Az egyszerűsített vállalkozói adóról Tállai András (Fidesz) 2002.10.03
945/285 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.11.11
945/197 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Szalai Annamária (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2002.10.18
945/146 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/145 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/144 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/143 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/68 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/67 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/66 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/65 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/64 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/63 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/62 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/61 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/60 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/59 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/58 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
945/57 Az adókról, járulékokról és egyéb költségvetési befizetésekről szóló törvények módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.10.04
391/5 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 1997. évi CIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.06.25
391/4 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 1997. évi CIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.06.25
391/3 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 1997. évi CIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.06.25
214/127 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.07.02
214/123 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.07.02
214/120 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.07.02
214/119 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.07.02
214/118 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.07.02
214/86 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Pokorni Zoltán (Fidesz), Dr. Balsai István (MDF), Dr. Kerényi János (Fidesz), Glattfelder Béla (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2002.06.19
214/53 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Tállai András (Fidesz) 2002.06.19