Készült: 2019.04.25.20:59:51 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Törő Gábor (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10097/3 Az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény módosításáról Törő Gábor (Fidesz) 2016.04.14
9621/3 A társasági adóról és osztalékadóról szóló 1996. évi LXXXI. törvény és a sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Törő Gábor (Fidesz) 2016.03.21
6636/13 Az adózás rendjéről szóló 2003. évi XCII. törvény és egyes adótörvények módosításáról Törő Gábor (Fidesz) 2015.10.22
6629/6 Az egyes közlekedéssel összefüggő törvények módosításáról Törő Gábor (Fidesz) 2015.10.22