Készült: 2019.04.24.07:12:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Rubovszky György

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13270/2 A Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény módosításáról Boldog István (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Dr. Varga László (MSZP), Sallai R. Benedek (LMP) 2016.12.12
11348/6 A magyar haditengerészek és a hősi halált halt magyar haditengerészek emléknapjáról Dr. Rubovszky György (KDNP) 2016.10.27
9782/2 Az igazságügyi szakértőkről Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Latorcai János (KDNP) 2016.03.31
3784/2 A kéményseprő-ipari tevékenységről és az ezzel, valamint a tűz elleni védekezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Dr. Rubovszky György (KDNP) 2015.03.16
1794/188 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Dr. Rubovszky György (KDNP) 2014.11.20
465/7 A Kúriának a pénzügyi intézmények fogyasztói kölcsönszerződéseire vonatkozó jogegységi határozatával kapcsolatos egyes kérdések rendezéséről Rogán Antal (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2014.07.02