Készült: 2019.04.21.03:18:57 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Kovács Sándor (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18564/4 A közúti közlekedési nyilvántartásról szóló 1999. évi LXXXIV. törvény és a közlekedéssel összefüggő egyes törvények módosításáról szóló 2016. évi XLIV. törvény módosításáról Kovács Sándor (Fidesz) 2017.12.06
18312/5 Az egyes családtámogatási tárgyú, valamint egyéb törvények módosításáról Kovács Sándor (Fidesz) 2017.11.16
15378/7 A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a gyermekvédelem rendszerének megerősítése érdekében történő, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2017.05.09.: Kovács Sándor (Fidesz), Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz), Horváth László (Fidesz)
2017.05.05
15378/6 A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a gyermekvédelem rendszerének megerősítése érdekében történő, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2017.05.09.: Kovács Sándor (Fidesz), Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz), Horváth László (Fidesz)
2017.05.15.: Németh Szilárd István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz)
2017.05.25.: Hende Csaba (Fidesz)
2017.05.05
4849/10 A közbeszerzésekről Kovács Sándor (Fidesz), Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) 2015.06.11
1794/398 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Kovács Sándor (Fidesz) 2014.11.20
1794/396 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Kovács Sándor (Fidesz) 2014.11.20
1794/394 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Kovács Sándor (Fidesz) 2014.11.20