Készült: 2019.04.18.15:35:02 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Jakab István (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
14461/24 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról szóló 2009. évi XXXVII. törvény és egyéb kapcsolódó törvények módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2017.04.10.: Jakab István (Fidesz), Hollik István (KDNP), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Földi László (KDNP), Pócs János (Fidesz)
2017.04.06
6955/23 A vad védelmével, a vadgazdálkodással, valamint a vadászattal összefüggő egyes törvények módosításáról Jakab István (Fidesz) 2015.11.05