Készült: 2019.05.20.19:50:53 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18783/26 Magyarország és egyes kiemelt térségeinek területrendezési tervéről Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Vinnai Győző (Fidesz) 2018.01.19
14461/24 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról szóló 2009. évi XXXVII. törvény és egyéb kapcsolódó törvények módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2017.04.10.: Jakab István (Fidesz), Hollik István (KDNP), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Földi László (KDNP), Pócs János (Fidesz)
2017.04.06
12741/3 Az egyes adótörvények és más kapcsolódó törvények módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2016.11.10
3495/11 A polgárőrségről és a polgárőri tevékenység szabályairól szóló 2011. évi CLXV. törvény módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2015.04.28
1705/38 Az egyes adótörvények és azokkal összefüggő más törvények, valamint a Nemzeti Adó- és Vámhivatalról szóló 2010. évi CXXII. törvény módosításáról Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 2014.10.30