Készült: 2019.04.24.07:03:17 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Galambos Dénes

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
14245/6 A jövedéki adóról szóló 2016. évi LXVIII. törvény módosításáról Dr. Galambos Dénes (Fidesz) 2017.03.14
12250/2 Egyes törvényeknek a tiltott szerencsejáték megakadályozásával összefüggő módosításáról Dr. Galambos Dénes (Fidesz) 2016.09.26
6627/2 A csődeljárásról és a felszámolási eljárásról szóló 1991. évi XLIX. törvény módosításáról Dr. Galambos Dénes (Fidesz) 2015.10.22