Készült: 2019.04.24.07:02:51 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Gyöngyösi Márton (Jobbik)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
14967/18 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/17 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/16 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/15 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/14 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/13 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/12 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/11 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/10 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/9 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
14967/8 A külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról Szávay István (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2017.04.21
10377/572 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Magyar Zoltán (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2016.05.11
10377/558 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Novák Előd (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2016.05.11
5416/10 Az ideiglenes biztonsági határzár létesítésével, valamint a migrációval összefüggő törvények módosításáról Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik) 2015.07.03
5416/9 Az ideiglenes biztonsági határzár létesítésével, valamint a migrációval összefüggő törvények módosításáról Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik) 2015.07.03
5416/8 Az ideiglenes biztonsági határzár létesítésével, valamint a migrációval összefüggő törvények módosításáról Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik) 2015.07.03
5416/7 Az ideiglenes biztonsági határzár létesítésével, valamint a migrációval összefüggő törvények módosításáról Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik) 2015.07.03
5416/6 Az ideiglenes biztonsági határzár létesítésével, valamint a migrációval összefüggő törvények módosításáról Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik) 2015.07.03
5416/5 Az ideiglenes biztonsági határzár létesítésével, valamint a migrációval összefüggő törvények módosításáról Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik) 2015.07.03
4730/448 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Mirkóczki Ádám (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik) 2015.05.29
4730/447 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Mirkóczki Ádám (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2015.05.29
4730/442 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Kulcsár Gergely (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2015.05.29
4730/441 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Kulcsár Gergely (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2015.05.29
4730/440 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Magyar Zoltán (Jobbik), Gyöngyösi Márton (Jobbik) 2015.05.29