Készült: 2019.04.19.05:26:11 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dunai Mónika (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
19868/4 A Budapesten megrendezendő Hungarian Open ATP World Tour tenisztorna megvalósításához szükséges létesítményfejlesztésről Dunai Mónika (Fidesz) 2018.02.19
18566/5 A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló 2007. évi LXXIV. törvény módosításáról Dunai Mónika (Fidesz) 2017.12.06
15784/5 Egyes törvények kiemelt nemzeti emlékhellyel összefüggő módosításáról Dunai Mónika (Fidesz) 2017.06.01
12910/3 A megyei könyvtárak és a megyei hatókörű városi múzeumok feladatának ellátását szolgáló egyes állami tulajdonú vagyontárgyak ingyenes önkormányzati tulajdonba adásáról szóló 2015. évi LXXV. törvény módosításáról Dunai Mónika (Fidesz) 2016.11.23
12740/2 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről szóló 2016. évi XC. törvény eltérő szöveggel való hatálybalépéséről Dunai Mónika (Fidesz) 2016.11.10
12739/8 Egyes törvényeknek a táncművészeti életjáradék bevezetésével összefüggő módosításáról Dunai Mónika (Fidesz) 2016.11.17
12739/5 Egyes törvényeknek a táncművészeti életjáradék bevezetésével összefüggő módosításáról 2016.11.11.: Csizi Péter (Fidesz)
2016.11.10.-2016.11.11.: Dunai Mónika (Fidesz)
2016.11.10
12739/4 Egyes törvényeknek a táncművészeti életjáradék bevezetésével összefüggő módosításáról 2016.11.11.: Csizi Péter (Fidesz)
2016.11.10.-2016.11.11.: Dunai Mónika (Fidesz)
2016.11.10
10729/37 Az oktatás szabályozására vonatkozó és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Dunai Mónika (Fidesz) 2016.05.26
10377/1030 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Németh Szilárd István (Fidesz), Szabolcs Attila (Fidesz), Dunai Mónika (Fidesz), Szatmáry Kristóf (Fidesz), Hollik István (KDNP), Révész Máriusz (Fidesz), László Tamás (Fidesz), Varga József (Fidesz), Kucsák László (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz) 2016.05.12
4730/468 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Dunai Mónika (Fidesz), Szatmáry Kristóf (Fidesz), Kucsák László (Fidesz) 2015.05.29
3495/6 A polgárőrségről és a polgárőri tevékenység szabályairól szóló 2011. évi CLXV. törvény módosításáról Dunai Mónika (Fidesz) 2015.04.16
2189/25 A közszolgálati médiaszolgáltatásra és a médiapiacra vonatkozó egyes törvények módosításáról Dunai Mónika (Fidesz) 2014.12.11