Készült: 2019.06.20.22:39:32 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Hagyó Miklós

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
9397/11 A közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény módosításáról Hagyó Miklós (MSZP) 2009.05.11
9386/10 A mozgásában korlátozott személy parkolási igazolványára vonatkozó szabályozás szigorításáról Hagyó Miklós (MSZP) 2009.06.17
9386/8 A mozgásában korlátozott személy parkolási igazolványára vonatkozó szabályozás szigorításáról Hagyó Miklós (MSZP) 2009.06.11
6571/184 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Hagyó Miklós (MSZP) 2008.11.13
6571/183 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Hagyó Miklós (MSZP) 2008.11.13
6571/182 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Hagyó Miklós (MSZP) 2008.11.13
6571/180 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Hagyó Miklós (MSZP) 2008.11.07
6571/179 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Hagyó Miklós (MSZP) 2008.11.07
1339/25 A fővárosi önkormányzat és a kerületi önkormányzatok közötti forrásmegosztásról Hagyó Miklós (MSZP) 2006.12.05