Készült: 2019.07.22.00:22:14 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Becsó Zsolt (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/9762 Átütő siker, vagy újabb botrány Bátonyterenyén? Becsó Zsolt (Fidesz) 2009.05.19
T/9259 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásnak különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz) 2009.03.24
K/7792 Miniszteri keret Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/7790 Miniszteri keret Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/7789 Miniszteri keret Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/7788 Miniszteri keret Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/7786 Miniszteri keret Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/7785 Miniszteri keret Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/7784 Miniszteri keret Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/7782 Sajtófigyelés Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/7781 Sajtófigyelés Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.12.19
K/5893 Nógrád megyének szüksége van a Főiskolára Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.05.30
K/5888 Nógrád megyének szüksége van a Főiskolára Becsó Zsolt (Fidesz) 2008.05.30
K/4606 Szocialista Esélyegyenlőség Nógrádban Becsó Zsolt (Fidesz) 2007.12.05
K/4605 Szocialista Esélyegyenlőség Nógrádban Becsó Zsolt (Fidesz) 2007.12.05
T/2966 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről szóló 2006. évi CXXVII. törvény módosításáról Balog Zoltán (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz), Varga József (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szűcs Lajos (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Szászfalvi László (KDNP), Dr. Hargitai János (KDNP) 2007.05.08
A/2682 Hogyan lesz "pandurból rabló", majd önkormányzati és térségi koordinátor? Becsó Zsolt (Fidesz) 2007.04.02
K/1825 Regionális Idegenforgalmi Bizottságba történő delegálás Becsó Zsolt (Fidesz) 2006.12.21
T/1719 A területfejlesztésről és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Szűcs Lajos (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Fülöp István (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP), Horváth István (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Bencsik János (Fidesz) 2006.12.18