Készült: 2019.07.22.13:25:22 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Mátrai Márta (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
K/3359 Milyen intézkedéseket tesz a tárca annak érdekében, hogy az utazni kívánó magyar állampolgárok korrekt, megbízható tájékoztatást kapjanak az utazási lehetőségekről? Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 2000.11.02
K/3298 Miniszter úr tudja-e Ön, hogy kik végeznek ma alapfokú művészeti oktatást Magyarországon és milyen színvonalon teszik? Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 2000.10.17
T/3136 A honvédelemről szóló 1993. évi CX. törvény és a hadköteles katonák szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIV. törvény módosításáról Dr. Simicskó István (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 2000.09.19
T/2298 Az egyes fontos tisztségeket betöltő személyek ellenőrzéséről és a Történeti Hivatalról szóló 1994.évi XXIII.törvény módosításáról Dr. Csúcs László (FKGP), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 2000.02.24
T/2285 a Magyar Köztársaság nemzeti jelképeinek és a Magyar Köztársaságra utaló elnevezésnek a használatáról szóló 1995. évi LXXXIII. törvény módosításáról Molnár Róbert (FKGP), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Dr. Csáky András (MDF) 2000.02.24
K/1731 Az okmányirodák 2000.január 1-i felállításáról Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1999.10.14
T/1668 A Magyar Köztársaság nemzeti jelképeinek és a Magyar Köztársaságra utaló elnevezésnek a használatáról szóló 1995. évi LXXXIII. törvény módosításáról. Molnár Róbert (FKGP), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1999.09.24
T/1465 A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997.évi LXXXI törvény módosításáról Lezsák Sándor (MDF), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Lányi Zsolt (FKGP) 1999.06.30
K/1259 A lakáspolitika új irányai! Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1999.05.19
K/766 Mit tervez az egészségügyi tárca az abortusz visszaszorítása és az optimális családtervezés érdekében Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1999.02.08
K/426 Milyen lehetőségek vannak a távhőszolgáltatási törvény korszerűsítésére? Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1998.11.16
T/16 Az egészségügyről szóló 1997. évi CLIV. törvény módosításáról Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Dr. Frajna Imre (Fidesz) 1998.06.23
T/15 A felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény módosításáról Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1998.06.23
H/14 A családi támogatások átalakításáról Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Dr. Frajna Imre (Fidesz) 1998.06.22
T/13 A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997.évi LXXXI.törvény módosításáról Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Dr. Frajna Imre (Fidesz) 1998.06.22