Készült: 2019.07.17.17:40:44 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Potápi Árpád János (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/5525 Mit kíván tenni a magyar kormány a moldvai csángókat ért legutóbbi atrocitások ügyében? Potápi Árpád (Fidesz) 2001.11.26
H/4004 Tibet ügyében Fodor Gábor (SZDSZ), Dr. Csapody Miklós (MDF), Potápi Árpád (Fidesz), Donáth László (MSZP), Dr. Orosházi György (FKGP) 2001.03.08
I/3435 Befejezhető lesz-e az 56-os út Bátaszéket érintő szakaszának korszerűsítése? Potápi Árpád (Fidesz) 2000.11.16