Készült: 2019.07.18.05:39:42 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Kósa Lajos (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3122/637 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Kósa Lajos (Fidesz), Lévai Tibor (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Láyer József (Fidesz), Arnóth Sándor (Fidesz), Oszlár Albert (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2000.12.05
3122/618 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Mánya Kristóf (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Mádi László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Kékkői Zoltán József (FKGP), Font Sándor (MDF), Halász János (Fidesz) 2000.12.05
3122/550 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Kósa Lajos (Fidesz) 2000.11.23
3008/27 A Magyar Köztársaság 1999.évi költségvetésének végrehajtásáról Kósa Lajos (Fidesz), Sasvári Szilárd (Fidesz) 2000.09.28
1848/7 A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéről Kósa Lajos (Fidesz) 1999.11.30
1848/6 A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéről Kósa Lajos (Fidesz) 1999.11.30
1848/5 A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéről Kósa Lajos (Fidesz) 1999.11.30
1848/4 A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéről Kósa Lajos (Fidesz) 1999.11.30
1658/341 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Babák Mihály (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 1999.10.22
1658/223 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Halász János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 1999.10.22
999/7 A távközlésről szóló 1992.évi LXXII.törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz) 1999.04.16
857/37 A felsőoktatási intézményhálózat átalakításáról és a felsőoktatásról sz. 1993.évi LXXX. tv. módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Bazsa György (MSZP) 1999.03.26
553/1 Az országgyűlési képviselők létszámának csökkentéséről Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 1998.12.07
171/1 A gazdasági társaságokról szóló 1997.évi CXLIV.törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) 1998.09.25
122/7 A közraktározásról szóló 1996.évi XLVIII.törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Ivanics István (Fidesz) 1998.09.21
122/6 A közraktározásról szóló 1996.évi XLVIII.törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Ivanics István (Fidesz) 1998.09.21
114/1 Az itélőtáblák székhelyének és illetékességi területének megállapításáról szóló 1997.évi LXIX.törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz) 1998.09.09