Készült: 2019.07.18.01:45:40 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Nagy Csaba (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/712 A sportról szóló 2004. évi I. törvény és az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2018.07.02.: Nagy Csaba (Fidesz)
2018.07.10.: Dunai Mónika (Fidesz)
2018.06.26