Készült: 2019.07.20.12:40:38 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Bánki Erik (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4955/49 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetésének végrehajtásáról Bánki Erik (Fidesz) 2001.09.28
4027/130 A kulturális örökség védelméről Bánki Erik (Fidesz) 2001.06.01
4027/61 A kulturális örökség védelméről Bánki Erik (Fidesz) 2001.05.31
4027/60 A kulturális örökség védelméről Bánki Erik (Fidesz) 2001.05.31
3690/222 A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Hargitai János (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz) 2001.03.09
3122/203 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz) 2000.10.21
2977/323 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 2000.09.29
2977/322 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2000.09.29
2977/311 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz) 2000.09.28
2977/218 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2000.09.08
2977/215 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz) 2000.09.08
2977/214 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tállai András (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz) 2000.09.08
1501/338 Az adókra, járulékokra és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz) 1999.09.30
1501/214 Az adókra, járulékokra és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Bóka István (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz) 1999.09.10
1207/142 A területfejlesztésről, és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 1999.09.08
855/281 A katasztrófák elleni védekezés irányításáról, szervezetéről és a veszélyes anyagokkal kapcsolatos súlyos balesetek elleni védekezésről Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz) 1999.04.16
855/280 A katasztrófák elleni védekezés irányításáról, szervezetéről és a veszélyes anyagokkal kapcsolatos súlyos balesetek elleni védekezésről Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz) 1999.04.16
855/279 A katasztrófák elleni védekezés irányításáról, szervezetéről és a veszélyes anyagokkal kapcsolatos súlyos balesetek elleni védekezésről Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz) 1999.04.16
855/278 A katasztrófák elleni védekezés irányításáról, szervezetéről és a veszélyes anyagokkal kapcsolatos súlyos balesetek elleni védekezésről Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz) 1999.04.16
325/579 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz) 1998.11.30
325/155 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz) 1998.11.20
325/153 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Körömi Attila (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Várkonyi András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.11.20
276/28 A személyi jövedelemadóról szóló 1995.évi CXVII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz) 1998.11.02
273/15 A helyi adókról szóló 1990.évi C. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.10.30