Készült: 2019.07.18.03:41:19 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Győrffy Balázs (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/3637 Egyes törvényeknek az agrárgazdaság versenyképességével összefüggő módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2018.11.20
T/3636 Egyes törvényeknek a mező- és erdőgazdasági földek forgalmával összefüggő módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Jakab István (Fidesz) 2018.11.20
T/709 Az állami vagyongazdálkodással összefüggő egyes törvények módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz)
2018.07.09.: Jakab István (Fidesz)
2018.06.26