Készült: 2019.07.21.07:32:37 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Nagy Csaba (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
11211/2 Egyes állami ingatlanok ingyenes tulajdonba adásáról, valamint a hitelszerződésből eredő kötelezettségeiknek eleget tenni nem tudó természetes személyek lakhatásának biztosításáról szóló 2011. évi CLXX. törvény módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2013.05.22
9863/3 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről szóló 2012. évi CXXXIV. törvény, valamint a jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2013.02.11
9863/2 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről szóló 2012. évi CXXXIV. törvény, valamint a jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2013.02.11
8509/9 Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz) 2012.10.30
8405/16 A választási eljárásról Nagy Csaba (Fidesz), Horváth Zoltán (Fidesz), Polics József (Fidesz)
2012.10.02.: Lipők Sándor (Fidesz)
2012.10.02
8165/13 A muzeális intézményekről, a nyilvános könyvtári ellátásról és a közművelődésről szóló 1997. évi CXL. törvény módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2012.09.18
7675/33 A településfejlesztéssel, a településrendezéssel és az építésüggyel összefüggő egyes törvények módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2012.08.23
7655/325 Magyarország 2013. évi központi költségvetéséről Kővári János (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Horváth Zoltán (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP) 2012.07.06
6959/7 Egyes önkormányzati tárgyú törvények módosításáról Szekó József (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz) 2012.09.11
6590/23 A járások kialakításáról, valamint egyes ezzel összefüggő törvények módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2012.04.24
6187/2 Egyes közpénzügyi tárgyú törvényeknek az államháztartás önkormányzati alrendszerét érintő módosításáról, és azok más törvénnyel való összhangjának biztosításáról Habis László (KDNP), Nagy Csaba (Fidesz) 2012.03.12
5538/15 A hulladékról Nagy Csaba (Fidesz) 2012.02.14
4864/687 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz) 2011.12.06
4864/603 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/602 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/598 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/594 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Bús Balázs (KDNP), Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/576 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.24
4864/565 A helyi önkormányzatokról Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.24
4864/543 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz)
2011.11.28.: Gelencsér Attila (Fidesz), Dankó Béla (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.11.30.: Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)
2011.11.24
4864/533 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Kovács Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz), Dr. Puskás Tivadar (KDNP), Cseresnyés Péter (Fidesz), Schmidt Csaba (Fidesz), Cserna Gábor (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Gyutai Csaba (Fidesz), Vantara Gyula (Fidesz), Habis László (KDNP), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Dr. Hargitai János (KDNP), Kalmár Ferenc András (KDNP), Móring József Attila (KDNP)
2011.12.06.: Szekó József (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz)
2011.11.24
4864/508 A helyi önkormányzatokról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz), Wintermantel Zsolt (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.11.29.: Bús Balázs (KDNP)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4864/469 A helyi önkormányzatokról Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Bebes István (Fidesz)
2011.11.28.: Nagy Csaba (Fidesz)
2011.12.06.: Tasó László (Fidesz)
2011.11.24
4247/28 Az állatok védelméről és kíméletéről szóló 1998. évi XXVIII. törvény módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2011.10.04
2883/47 A Budapesti Agglomeráció Területrendezési Tervéről szóló 2005. évi LXIV. törvény módosításáról Móring József Attila (KDNP), Nagy Csaba (Fidesz) 2011.05.02
1745/23 Egyes nyugdíjbiztosítási tárgyú és más kapcsolódó törvények módosításáról Talabér Márta (Fidesz), Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz), Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Prof. Iván László (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Nagy Csaba (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Patay Vilmos (Fidesz), Dr. Tarnai Richárd (KDNP), Michl József (KDNP), Dr. Lanczendorfer Erzsébet (KDNP), Pichler Imre László (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz) 2010.11.30
573/38 Sporttal összefüggő egyes törvények módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2010.07.13
573/30 Sporttal összefüggő egyes törvények módosításáról Nagy Csaba (Fidesz) 2010.07.12